Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Економіка


Протягом 2009 року СТ “Іллічівським” було успішно врегулювано понад 127 тисяч страхових випадків

ПРЕС-РЕЛІЗ

29.01.2010

 

 

У 2009 році страхове товариство "Іллічівське” врегулювало 127124 страхові випадки. Таким чином, в середньому за місяць більше 10 тис клієнтів СТ "Іллічівське” отримали відшкодування.

 

Загальний обсяг страхових виплат, здійснених СТ "Іллічівське” за 2009 рік, склав 45,8 млн грн, що на третину перебільшило показники за аналогічний період попереднього року.

 

Найбільшу суму – 3 млн грн – було відшкодовано за договором страхування товарів в обороті за пошкодження внаслідок пожежі. За напрямом добровільного медичного страхування найбільшу виплату в розмірі 53 тис грн було надано для здійснення кардіохірургічного лікування. Найбільша виплата за договором автострахування склала 761 тис грн – внаслідок викрадення автомобіля.

 

"Наші виплати є найкращим свідченням того, що, незважаючи на проблеми в економіці країни, СТ "Іллічівське” працює стабільно і відчуває себе впевнено на страховому ринку, – зазначає директор страхового товариства Юрій Гришан. – Від самого початку побудови компанії ми відмовилися від стратегії швидкого захоплення ринку і ніколи не ставили на перше місце прагнення зібрати якомога більше премій. СТ "Іллічівське” завжди виконує взяті на себе зобов'язання перед клієнтами і виплачує страхові відшкодування в повному обсязі.”

 

Як повідомлялося раніше, СТ "Іллічівське” входить до 20 найбільших страхових компаній України.

 

Довідка

 

ЗАТ «Страхове товариство «Іллічівське» створено у 1997 році. Станом на січень 2010 року компанія має ліцензії на здійснення 15 видів добровільного та 9 видів обов’язкового страхування. Товариство є членом Правління Ліги Страхових організацій (ЛСОУ), Моторного (транспортного) страхового бюро України, Українського сільськогосподарського страхового пулу, Українського ядерного страхового пулу.

 

 

Контактна особа:

Галина Венгріна

Телефон: (44) 207-01-80

press_center@illichivska.com.ua

http://www.illichivska.com.ua

Категорія: Економіка | Опубліковано: 29.01.2010 12:52
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися