Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Світ


Львівські «уенпісти» вимагають оголосити персоною нон-грата російського журналіста
Фото: rosbalt.ru
Міхаїл Леонтьєв

 

 
 
 
 
 
 
 
Фракція УНП у Львівській облраді вимагає, щоб МЗС України оголосив персоною нон-грата російського журналіста Михаїла Леонтьєва.

 

Відповідну заяву оприлюднила депутат цієї фракції Лариса Федорів на сесії облради 23 січня, передає

«Zaxid.net».

 

Підставою для таких радикальних дій «уенпісти» вважають коментар журналіста, в якому він дозволив собі некоректно висловитися відносно України.

 

19 січня, відповідаючи на запитання читачів сайту «Росбалт», якою Росія хоче бачити поруч з собою Україну, Леонтьєв сказав дослівно таке: «Нет такой страны Украина. Это выдуманная реальность, причем придуманная людьми, которые ненавидели Россию и тех людей, которых называют украинцами. Украина существует за счет западенского элемента, который является продуктом насильственной смены идентичности»

 

«УНП висловлює своє обурення подібними ганебними фактами неповаги до України і звертається до МЗС з вимогою оголосити журналіста персоною нон-грата, поки він не вивчить історію суверенної держави Україна, в якій збирається видавати часопис, і через Консульство РФ у Львові вимагає від журналіста вибачення перед українською громадськістю», — наголошується в заяві УНП.

 

УНП також непокоїть, що Михаїл Леонтьєв буде головним редактором у журналі «Der Spiegel –Профіль», випуск якого планується відновити в Україні у лютому.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Світ | Опубліковано: 23.01.2009 19:00
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися