Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Світ


ЗМІ КНДР стали частіше ображати президента Південної Кореї

Фото: gtmarket.ru

Президент Півд. Кореї Лі Мен Бак

 
Південнокорейські чиновники підрахували, що за період з початку 2009 року до 22 червня північнокорейські ЗМІ образили президента Південної Кореї Лі Мен Бака 1700 разів - в середньому майже 10 разів на день.

 

Про це 6 липня повідомляє AFP, передає «Lenta.ru»

 

«Деякі епітети, що Північна Корея використовує для позначення президента Лі, настільки кричущі, що я не можу навіть цитувати їх тут», - написав головний аналітик південнокорейського міністерства об'єднання Лі Чан Хо у своєму публічному звіті. Він додав, що іноді нападки ЗМІ КНДР на південнокорейського президента є «просто безглуздими».

 

Міністерство об'єднання не наводить конкретних прикладів образ, але AFP пише, що 6 липня північнокорейські ЗМІ встигли назвати Лі Мен Бака фашистам, лідером зрадників і диктатором.

 

У 2008 році офіційні ЗМІ КНДР ображали президента Південної Кореї в середньому 8 разів на день. За оцінками міністерства об'єднання, президент Лі Мен Бак, що вступив на посаду в лютому 2008 року, піддається нападкам Північній Кореї частіше, ніж його попередник Але Му Хен, хоча останній також перебував у натягнутих відносинах з Пхеньяном.

 

Корея розділилася на Корейську Народно-Демократичну Республіку (неофіційна назву - Північна Корея) і Республіку Корея (неофіційно - Південна Корея) у 1948 році. У 1950 році між цими країнами почалася війна. У 1953 році збройний конфлікт припинився, однак офіційно мирний договір підписано не було. Таким чином, формально країни знаходяться в стані війни до сих пір. У травні 2009 року КНДР оголосила про розірвання укладеного в 1953 році перемир'я.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Світ | Опубліковано: 06.07.2009 17:47
Ключові слова:| Коментарі: 1
Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися