Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Економіка


На оновленому wap-порталі Beeline спілкування продовжується навіть offline

Картинка: Beeline

 

 
 
 
 
 
 
 
 
ПРЕС-РЕЛІЗ

23.02.2009

 

 

Київ, 23 лютого 2009 р. Beeline оголошує про запуск нових сервісів wap-порталу Beeline Cafe. Тепер всі записи, повідомлення і коментарі, які залишають користувачі на wap-порталі, дублюються по SMS.

 

Зареєструвавшись за адресою wap.beeline.ua, можна відправляти і отримувати повідомлення інших користувачів, незалежно від того, знаходяться вони на порталі «онлайн» чи ні. Навіть якщо абонент перервав gprs-сесію, але хтось з відвідувачів залишив для нього повідомлення в чаті, система автоматично переадресує це повідомлення на мобільний телефон у вигляді  SMS або mms-повідомлень. Таким чином, відвідувачі wap-порталу Beeline можуть завжди вчасно отримувати інформацію від тих, хто хоче з ними спілкуватися.

 

Крім того, на оновленому  wap-порталі Beeline з'явилися ряд додаткових опцій і нові розділи: новини, посилання на найцікавіші wap-ресурси, корисні програми (наприклад, «Яндекс.Карти», ICQ, додатки Google і ін.). Інтерфейс порталу автоматично розпізнає абонента без логіна і пароля, а також визначає модель телефону користувача і адаптується під неї.

 

Як коментує Директор з маркетингу Антон Володькин, «Ми завжди прагнемо пропонувати абонентам яскраві, цікаві і сучасні сервіси, які розширюють кордони спілкування абонентів. Саме тому наші основні інформаційно-розважальні ресурси – wap і web-порталі Beeline Cafe – побудовані за принципом «Тут всі на зв'язку!».

 

Мобільні розваги і інформація доступні з  мобільних терміналів на всій території покриття Beeline, де діє покриття Edge/gprs. При використанні wap-порталу Edge/gprs-трафік оплачується згідно з тарифним планом абонента. Подробиці – також на сайті www.beeline.ua.

Категорія: Економіка | Опубліковано: 25.02.2009 12:58
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися