Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Економіка


Платиновий дилер

Фото: www.kia.com.ua

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Прес-реліз

12.12.2008
 
Компанія Ніко-Захід отримала найвище визнання своєї діяльності  -  статус «Платинового дилера» по стандартах KIA Motors Corporation. Статус «Платинового дилера» отримує дилерський центр, який виконує всі норми і вимоги до продажу автомобілів, після продажному та після гарантійному сервісу, які чітко прописані і регламентовані в корейських стандартах виробника автомобілів КІА.

 

Офіційне нагородження відбулося в концептуальному монобрендовому  салоні  КІА компанії «Ніко-Захід» на вул.Липинського,50б 11 грудня 2008 р.

 

Дана нагорода запроваджена KIA MOTORS  CORPORATION серед країн–учасників глобальної програми розвитку дилерів у 2003 р. Таке нагородження в Україні відбувається вперше, тому високе визнання «Платинового дилера» отримали лише три дилера. Серед них ДП «Ніко-Захід», м. Львів.

 

У липні 2007 року «НІКО-Захід» приєднався до дилерської мережі «Кіа Моторс Україна» і  в дуже короткий час показав позитивну динаміку розвитку та продажу автомобілів. Станом на сьогодні доля ринку КІА у Львівській області складає 4,4 %. За 11 місяців 2008 року в ДП «НІКО-Захід» реалізовано 542 автомобілі КІА.

 

За словами В.О. Генерального директора ДП «Ніко-Захід» Лесі Падучак ,високі результати були досягнуті завдяки багаторічному досвіду роботи на автомобільному ринку Західної України, освоєним інвестиціям для відкриття концептуально салону, грамотному управлінню дилерським центром, висококваліфікованому персоналу, сучасному обладнанню і звичайно виконанню всіх вимог імпортера.

 

 

Компанія «Ніко-Захід - це найбільший автомобільний дилер Західної України, працює на ринку Львівскої області з 2003р. - є дилером трьох автомобільних брендів  KIA Motors,  Mitsubishi Motors  та Audi  AG.  «НІКО-ЗАХІД» входить до Групи компаній  “НІКО”, є найбільшим дилерським підприємством м. Львова  за обсягами продажів та обслуговуванню імпортованих автомобілів.  В 2007 році компанія була визнана Обличчям Міста Львова.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ДП «НІКО-ЗАХІД»

вул. Липинського, 50 Б, Львів, Україна, 79019

ТЕЛ.:+38 (023) 298-95-55, ФАКС: +38 (032) 291-80-92

www.kia.com.ua 

Категорія: Економіка | Опубліковано: 12.12.2008 15:03
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися