Меню

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Прес-релізи » Суспільство


Звернення ГУ МНС України в Львівській області
ПРЕС-РЕЛІЗ
05.11.2008

Звернення ГУ МНС України в Львівській областіОсь і минуло «бабине літо». Дощі та сирість чергуються з нічними приморозками, а влада і комунальники звикло зволікають із відкриттям опалювального сезону. Львів’яни заклеюють у своїх квартирах вікна, витягають з комірчин заводські електрообігрівачі та саморобні «козли», допізна палять на кухні газ. У підвалах та на горищах облаштовують на зиму «барлоги» бомжі. Усі дещо сумливо, але з приємністю згадують минуле тепле літо.

Втім, у певних професійних колах холодна пора року позбавлена цього ліричного ностальгійного нальоту і має чітку назву – «осінньо-зимовий період». Така назва й асоціації викликає дещо інакші. Пов’язані вони, насамперед, із тими проблемами, що настають разом із похолоданням.
Однією з них є зростання ризиків виникнення пожеж через необережне використання електрообігрівачів та опалювальних печей, їхню несправність, короткі замикання внаслідок перевантаження електромереж тощо. За усім цим – життя та здоров’я людей, добробут громадян, їхня безпека.

Тож Головне Управління МНС України в Львівській області звертає увагу мешканців Львівщини на необхідність бути особливо обережними послуговуючись електрообігрівачами та опалювальними печами.

Дотримуйтесь наступних правил безпеки:

- використовуючи електричні електрообігрівачі перевірте справність електропроводки, щитків, розеток та штепсельних вилок приладів;

- не варто користуватися саморобними електрообігрівачами, так званими «козлами». Пам’ятайте, що найбільшу кількість пожеж з-поміж електрокамінів спричинюють саме вони;

- опалюючи приміщення піччю – на газі або дровах – перевірте чи не з’явилися в ній тріщини чи щілини. Це можна зробити спаливши в печі трохи паперу та згодом оглянувши її ззовні – у місцях тріщин буде добре видно закоптіння. Виявлені тріщини необхідно замастити глиною чи розчином. Особливу обережність слід проявляти власникам будинків із дерев’яним перекриттям;

- не залишайте газову плитку увімкненою на ніч;

- утримуйте в порядку господарські споруди, підвали та горища. Не захаращуйте їх. Не зберігайте у таких місцях (особливо, якщо при їхньому будівництві використано дерев’яні конструкції) легкозаймистих речовин. Тримайте горища та підвали під замком – це вбереже Вас від непрошених гостей, необережність яких може спричинити пожежу.

Крім того, завжди будьте обережні при вживанні «зігріваючого зсередини». Краще зігрійте себе та своїх близьких теплом приємного спілкування.


Прес-центр ГУ МНС України в Львівській області Категорія: Суспільство | Опубліковано: 09.11.2008 17:03
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися