Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Україна


Безсмертний прогнозує зростання заборгованості перед бюджетниками у 4 рази з 1 січня

З 1 січня 2009 року загальна сума заборгованості перед працівниками закладів та установ бюджетної сфери зросте майже у 4 рази і перевищить 152 млн. гривень.

 

Про це «Прес-Центр» повідомили у прес-службі Президента України, посилаючись на заступника глави Секретаріату Президента Романа Безсмертного.

 

За словами Безсмертного, зараз, станом на 29 грудня, сума заборгованості уже становить 43,0 млн. грн. Найбільше заборгували бюджетникам Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей – відповідно, 22,5 млн. грн., 10,6 млн. грн. та 8 млн. грн.

 

З початку наступного року, за оцінками представника СП, найбільші борги будуть по Чернігівській (48,4 млн. грн.), Луганській (39,2 млн. грн.), Донецькій (30,4 млн. грн.), Івано-Франківській (18,9 млн. грн.) і Харківській (14,5 млн. грн.) областях.

 

Причину «суттєвого загострення» проблем з виплатами зарплат працівникам бюджетної сфери Безсмертний вбачає у «бездіяльності уряду». Він підкреслив, що Президент Віктор Ющенко неодноразово звертав увагу Кабінету Міністрів на безпорадність у бюджетній і соціальній політиці та слабку фінансову дисципліну. За його словами, Президент занепокоєний політикою уряду щодо збільшення бюджетної заборгованості.

 

«Наведений аналіз бюджетних показників свідчить про неналежне виконання обов'язків Кабінетом Міністрів та відсутність належних висновків. Зростання  заборгованості із зарплат у бюджетній сфері є тенденцією, яка загрожує соціальному спокою громадян та фінансовій стабільності держави», - наголосив Роман Безсмертний.

Категорія: Україна | Опубліковано: 30.12.2008 12:36
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися