Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Україна


«Укрпошта» планує побудувати сучасні сортувальні центри у Києві, Дніпропетровську, Львові та Миколаєві

«Укрпошта» планує побудувати чотири сортувальні центри, які працюватимуть за новітніми технологіями і охоплять всю територію України, – у Києві, Дніпропетровську, Львові та Миколаєві.

 

Про це «Прес-Центр» повідомили з посиланням на генерального директора «Укрпошти» Таїсію Замкову у прес-службі Мінтрансзвязку.

 

«На сьогодні найважливіше завершити будівництво в Дніпропетровську, адже цей сортувальний центр охопив би найбільші області Східної України, та у Львові, де він охопив би всю західну частину держави», — підкреслила Замкова.

 

Розробка проекту сортувального центру в Києві розпочнеться вже в цьому році. У плані «Укрпошти» на 2009 рік на проектування передбачено 10 мільйонів гривень.

 

За словами Таїсії Замкової, найголовніша нинішня проблема – вирішити питання щодо виділення земельної ділянки під будівництво сортувального центру в столиці. «Поки що земля для сортувального центру є лише в Дніпропетровську, завершуються процедури з оформлення земельної ділянки у Львові. У Києві на цей час питання виділення земельної ділянки не вирішено», — зазначила вона.

 

За словами гендиректора «Укрпошти», без сортувальних центрів українська пошта просто не зможе надалі виживати.

Категорія: Україна | Опубліковано: 19.01.2009 13:18
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися