Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Міськрада відмовилась погоджувати будівництво АЗС «Західної нафтової групи»

Виконавчий комітет Львівської міської ради відмовив «Західній нафтовій групі» у видачі дозволу на облаштування автомобільних заправок у Львові.

 

Як повідомив «Zaxid.net», виконком міськради прийняв 26 грудня рішення відмовити спільному українсько-англійському підприємству ТОВ «Західна нафтова група» у наданні висновків про погодження містобудівних обгрунтувань розміщення додаткових автозаправних станцій для подальшого дозволу на будівництво АЗС.  

 

«Безперечно, компанія буде продовжувати судовий процес. Вона поспішає, адже є інформація, що відкрито кримінальну справу проти нотаріуса, який оформляв угоду купівлі-продажу землі під заправки. Крім того, поновлено розгляд цієї справи у суді заново», — прокоментував рішення виконкому секретар міської ради Володимир Квурт.

 

«В мене також є надія, що за позовом прокуратури буде відновлено реєстрацію фірми «Галицькі страви», а відтак – скасовано угоду про передачу земельних ділянок цій фірмі», — додав він.

 

За словами Квурта, завершено експертизу, яка встановила, що ухвала, на основі якої здійснювалася купівля-продаж землі під АЗС, була підроблена.

 

«Ми маємо надію, що, зважаючи на ці факти, будуть повністю скасовані державні акти на землю, якими володіє ТзОВ "Західна нафтова група», - зазначив секретар ради.

 

Із 12 актів на земельні ділянки, якими володіє «Західна нафтова група», 9 видані з грубим порушенням, переконаний Володимир Квурт.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 26.12.2008 15:18
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися