Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Асоціація платників податків Львівшини просить Ющенка примусити Держмитслужбу до миру

Асоціація платників податків Львівщини просить Президента Віктора Ющенка «забезпечити», щоб Державна митна служба України припинила нав’язувати митним брокерам непередбачені законодавством умови митно-брокерської діяльності.

 

Про це говориться у зверненні асоціації до Ющенка, текст якого є у «Прес-Центру».

 

У зверненні говориться, що Держмитслужба вимагає, щоб митні брокери отримували у неї санкції на діяльність, хоча це не передбачено Законом «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», згідно з яким, за Митним кодексом України, проводиться ліцензування діяльності митного брокера.

 

«Всупереч законодавству України наказ ДМСУ №1334 встановлює необхідність отримання митним брокером – підприємством «свідоцтва на право здійснення митно-брокерської діяльності», його працівниками – «кваліфікаційного посвідчення», проведення «періодичних кваліфікаційних іспитів» та ще ряд не передбачених законодавством вимог, оцінка дотримання яких покладена на працівників митних органів, має суб’єктивний характер і є системним джерелом корупції в загальнодержавних масштабах», - сказано в зверненні.

 

Асоціація зазначає, що 25 грудня 2008 року Міністерство юстиції визнало згаданий наказ Держмитслужби нечинним і таким що підлягає скасуванню, оскільки він не подавався на державну реєстрацію. Проте Держмитслужба 30 грудня видала новий наказ (№1500), яким продовжила дію наказу №1334 до 1 лютого 2009 року.

 

«Таким чином, починаючи від 1 січня 2009 року митні брокери та їх працівники будуть в незаконний спосіб позбавлені права на підприємницьку діяльність та права на працю, що призведе до протестів, зростання напруженості та перерозподілу ринку митно-брокерських послуг, який формувався впродовж 17 років», - підкреслюється у зверненні.

 

На думку Асоціації платників податків Львівщини, Держмитслужба порушує конституційні права 1850 підприємств - митних брокерів.

Категорія: Львів | Опубліковано: 05.01.2009 15:27
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися