Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Потік безробітник до центрів зайнятості на Львівщині зменшився удвічі

Напередодні новорічних свят кількість осіб, які звертались за допомогою до центрів зайнятості Львівської області, скоротилася майже у 2 рази.

 

Про це «Прес-Центр» повідомили у відділі звязків з громадськістю Львівського обласного центру зайнятості.

 

«Якщо в середньому за 20 днів грудня число користувачів послуг служби зайнятості щоденно збільшувалося на 360, то у період з 20 до 30 грудня — на 185», — повідомили у відділі.

 

У відділі також повідомили, що в останні три дні минулого року чисельність громадян, які перебувають на обліку у службі зайнятості, практично не змінилась і становила 43,4 тис. осіб. Натомість кількість вакансій щодня зменшувалась на 116 одиниць.

 

Станом на 30 грудня 2008 року в області залишалися вакантними 2,3 тис. робочих місць.

 

За даними служби зайнятості, в основному від працедавців області надходить інформація про потребу у фахівцях будівельної галузі (бетонярах, лицювальниках-плиточниках, малярах, мулярах, столярах), спеціалістах харчової промисловості (кухарях, кондитерах, барменах, офіціантах), швачках, продавцях продовольчих та непродовольчих товарів.

 

Також потребують водіїв автомобілів, електрогазозварників, осіб без спеціальності (прибиральниць, двірників, підсобних робітників, охоронців, вантажників тощо). Є робота для інженерів, бухгалтерів, менеджерів, авіадиспетчерів.

Категорія: Львів | Опубліковано: 08.01.2009 18:45
Ключові слова:| Коментарі: 1
Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися