Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Львів спробує прийняти бюджет 12 січня

Львівська міська рада збирається 12 січня прийняти бюджет міста на 2009 рік.

 

Про це повідомив голова бюджетної комісії міськради Андрій Стецьків, передає «Zaxid.net».

 

«Вже у понеділок, на пленарному засіданні ми прийматимемо загальну частину бюджету», — повідомив він.

 

За словами Стецьківа, бюджет розвитку, за згодою всіх депутатських комісій і виконавчих органів Львівської міськради, вирішено затвердити уже на початку лютого. «Ми не хочемо поспішати, бо треба провести повноцінний аналіз минулорічного бюджету розвитку та визначити, якою буде дохідна частина на цей рік», — пояснив депутат.

 

Показники загально бюджету Львова на 2009-й, як повідомив Андрій Стецьків, «триматимуться на тому ж рівні, що й минулого року»: доходи загальної частини бюджету — близько 1,061 млрд. гривень (бюджетом Львова на 2008 р. обсяг доходів загального фонду бюджету, без врахування бюджету розвитку, складав 1,370 млрд. грн. — «Прес-Центр») і видатки приблизно в сумі 1,6 млрд. грн.

 

При цьому Стецьків прогнозує виникнення проблем із дохідною частиною загального бюджету у 2009 році: «Я досить скептично ставлюсь до тих цифр, які зазначені у дохідній частині. Як на мене, виконати її буде досить важко. По-перше, в країні економічна криза. По-друге, держава не додала місту нових прибутків, адже види податків зберігаються на рівні минулого року. Єдине, що податок із транспортних засобів 100%-во залишається у міському бюджеті».

 

Коментуючи виконання міського бюджету-2008, голова бюджетної комісії висловив припущення, що він не виконаний. «Зараз бюджетна комісія чекає остаточних цифр із міського казначейства. Тому говорити про конкретні недовиконання суми нема змоги. Можу сказати, що у 2009-й рік ми увійшли з боргами, котрі становлять близько 50 мільйонів гривень», — сказав він.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 09.01.2009 18:04
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися