Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Львів отримав бюджет на 2009 рік

Після тривалих суперечок з представниками виконавчих органів Львова депутати Львівської міської ради пізно увечері 12 січня прийняли бюджет міста на 2009 рік.

 

Розгляд проекту міського бюджету тривав майже 7 годин, затягнувшись до 23 години, повідомляє «Zaxid.net».

 

Прийнявши бюджет за основу, депутати довго не могли розібратися із цифрами в ньому. «Частини цифр, які зараз подані у проекті спецфонду міського бюджету, раніше тут не було. Вони зявилися у документі лише у суботу. У пятницю тут фігурувала сума 273 млн. грн., а у суботу вже понад 500 млн. грн.», — підкреслив голова франкції УНП Юрій Кужелюк.

 

Відтак під час голосування за бюджет в цілому депутати його не підтримали. Проте о 21.00 міський голова Андрій Садовий повідомив, що це голосування відбулося з порушеннями і закликав переголосувати.

 

Ситуація підігрівалась суперечками довкола пропозицій бюджетної комісії: встановити найвищу межу розміру премій для працівників виконавчих органів міської ради у 50% від посадового окладу, а також вилучити зі спецфонду дохідну та видаткову частини, крім боргових зобов’язань.

 

Зрештою пропозиції були прийняті. Відтак 68 голосами депутати проголосували і за бюджет в цілому.

 

Як повідомлялося, виконком Львівської міськради затвердив проект міського бюджету із загальним обсягом доходів на рівні 1 832 317,3 тис. грн. та видатками на рівні 1 830 817,3 тис. грн.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 13.01.2009 13:11
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися