Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Садовий каже, щоб «Львівводоканал» сам «віддувався» перед Світовим банком

Міський голова Львова Андрій Садовий не погоджується зі своїми підлеглими, вважаючи, що «Львівводоканал» повинен самостійно розраховуватися за позику Світового банку на покращення водопостачання у місті.

 

Про це Садовий наголосив на брифінгу у вівторок, 13 січня, передає «Zaxid.net».

 

«Наскільки мені відомо, в грудні прибуток «Львівводоканалу» становив 12 млн. грн. Вони повинні самі повертати позику Світовому банку», — сказав міський голова.

 

«Міський бюджет мозже їх підтримати, але це питання повинен вирішувати керівник підприємства. Якщо керівник не може вирішити проблему, то він стає проблемою для мене, а проблеми я вирішую», — додав він.

 

Нагадаємо, член виконавчого комітету міськради Микола Одуха закликав передбачити в бюджеті міста кошти на погашення позики Світового банку, оскільки, мовляв, «Львівводоканал» такими сумами не володіє. Одуха повідомив, що підприємство уже протермінувало платіж відсотків по кредиту за жовтень 2008 року.

 

Керівник департаменту фінансової політики Львівської міськради Олег Іщук, у свою чергу, запевнив, що відповідні кошти виділять з бюджету розвитку.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 13.01.2009 19:14
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися