Меню

Розділи новин

Пошук




Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Кабмін погодив кандидатури заступників Кметя з питань АПК та промполітики

Кабінет Міністрів погодив на посадах заступника голови Львівської облдержадміністрації з питань АПК Ярослава Панюру та заступника голови ОДА з питань промислової політики Тараса Федака.

 

Про повідомив в.о. заступника голови Львівської облдержадміністрації – керівник апарату Олександр Ганущин, передає «Presstime».

 

«На мене погодження поки що не прийшло. Там зараз великий обсяг кадрових питань, котрий вони (уряд. — «Прес-Центр») вирішують. Ми чекаємо. Наразі залишився один я. Перша партія була у вересні, друга от тепер перед новим роком, ну і я зараз сподіваюся на добру волю Кабміну з цього приводу», — проінформував Олександр Ганущин.

 

Нагадаємо, у голови Львівської обласної державної адміністрації 7 заступників — перший заступник (Валерій П’ятак), заступник з питань промислової політики (Тарас Федак), заступник з питань містобудування та інвестиційної політики (Сергій Таратута), заступник з питань соціальної політики, охорони здоров’я, поліграфії та підприємництва (Ярослав Кашуба), заступник з питань внутрішньої поілтики та гуманітарної сфери (Володимир Крайовський), заступник – керівник апарату (Олександр Ганущин), заступник з питань АПК (Ярослав Панюра).

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 14.01.2009 16:20
Ключові слова:



Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися