Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Кількість безробітних на Львівщині з початку року зросла на 600 осіб

Чисельність мешканців Львівської області, які шукають роботу, за 12 днів січня 2009 року зросла на 596 осіб і становить загалом 44 тисячі осіб.

 

Про це «Прес-Центр» повідомили у відділі організації та взаємодії з соціальними партнерами і громадськістю Львівського регіонального центру зайнятості (ЛРЦЗ).

 

Найбільше поповнився ринок робочою силою за ці дні у Жидачівському, Золочівському, Самбірському, Сокальському, Яворівському та Радехівському районах. Місце праці шукають колишні працівники Моршинського заводу мінеральних вод «Оскар», підприємства «Галпак» (Жидачів), фірм «Золочівагро», «Радехів-цукор», самбірської «Гуцулки», Стрийського ДП «Екран-ВК» ТОВ «Екран».

 

Тим часом потреба в робочій силі в області на сьогодні складає більше 2000 кваліфікованих працівників. Працівників потребують близько 1700 підприємств.

 

«Нині в області на одну пропозицію роботи претендує 21 особа. Найскладніше  працевлаштуватися мешканцям Сколівського району та міста Новий Розділ (200 претендентів - на одне вільне місце праці). Найбільший вибір роботи мають мешканці Львова (3 особи - на одну вакансію)», — повідомили в обласній службі зайнятості.

 

Працевлаштувати з початку року вдалося 541 особу, зазначає ЛРЦЗ.

 

Раніше Львівський регіональний центр зайнятості повідомляв про дворазове скорочення потоку безробітних до служб зайнятості області наприкінці 2008 року.

Категорія: Львів | Опубліковано: 15.01.2009 17:29
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися