Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Львівські податківці проїхались по курортах з новорічним рейдом

Протягом вихідних та святкових днів податкові органи Львівської області провели рейдові перевірки фізичних осіб та суб’єктів господарської діяльності-фізичних осіб на предмет дотримання ними діючого податкового законодавства при здійсненні торговельної діяльності та організації різного роду новорічних заходів.

 

Про це «Прес-Центр» повідомили в ДПА у Львівській області.

 

Провівши 436 перевірки, податківці встановили 153 порушення, донарахувавши порушникам 41,4 тис. гривень.

 

Також вони виявили 235 громадян, які продавали ялинки, новорічні сувеніри та інші святкові атрибути, не маючи на це відповідних санкцій. Відтак їм видали одноразові патенти, за рахунок чого до бюджету надійшло 12,6 тис. грн. податку на промисел.

 

Крім того, податківці перевірили, як в курортних містах області — Славсько, Трускавець, Моршин — виглядає ситуація зі здаванням в найм (оренду) житла, прокатом гірськолижного спорядження, наданням транспортних послуг. У результаті 31 громадянину, які здавали житло в найм, довелося перейти на роботу за спрощеною системою оподаткування.

 

По 24 громадянам, які здійснювали підприємницьку діяльність без державної реєстрації на постійній основі, склали протоколи.

Категорія: Львів | Опубліковано: 16.01.2009 13:55
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися