Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Власники піцерії «Челентано» просять допомогти їм відбити атаки «прокурора-рейдера»

Власники піцерії «Челентано» заявляють, що на їхній заклад харчування у Львові здійснюється рейдерська атака з боку керівництва місцевої прокуратури. Бізнесмени просять захисту у прокурора області Олексія Баганця.

 

Як повідомила сьогодні на прес-конференції Анна Гера, співзасновниця піцерії «Челентано» на вулиці Городоцькій, 141, її бізнес зазнає тиску від старшого помічника прокурора Франківського району міста, передає «Zaxid.net».

 

«Ми намагалися створити свій бізнес, для створення якого взяли кредит, заклали квартиру, працювали. А тепер хтось хоче забрати це у нас. Ми стверджуємо, що це рейдерська атака», — підкреслила Анна Гера.

 

«Неоднозначні дії робить старший помічник прокурора Франківського району, яка скасовує свідоцтво на право власності приміщення, оскаржуючи рішення міської ради про передачу цього приміщення із державної влади у міську ще 1987 року», — додав власник приміщення, в якому розміщена піцерія, Олег Наставський.

 

За словами бізнесвумен, відкриття піцерії, яка працює уже півтора року, свого часу було погоджено з усіма відповідними службами. Проте згодом, на підставі непоодиноких протестів прокуратури Франківського району, санепідемстанція, органи пожежного нагляду, Франківська райадміністрація відкликали свої підписи та дозволи.

 

Відтак підприємці звернулись за захистом своїх прав до суду, який триває й досі.

 

Проте у четвер, 15 січня, у заклад харчування прибув старший помічник прокурора Франківського райну у супроводі співробітників міліції та МНС з метою закрити його.

 

«Такі дії суперечать чинному законодавству: право закривати приміщення в Україні мають представники Державної виконавчої служби. Незважаючи на це, працівники МНС намагалися без відповідних дозволів та погоджень вимкнути рубильник та припинити електропостачання приміщення піцерії «Челентано». Адміністрація піцерії надала працівникам МНС, міліції та старшому помічнику прокурора постанову про відкриття виконавчого провадження щодо забезпечення позову, згідно якого було заборонено до вирішення спору в суді усім органам влади припиняти роботу цього закладу», — зазначив юрист Андрій Зубач.

 

Тим не менше піцерію закрили і опечатали разом з працівниками, які залишилися всередині. Пізніше «рейдери» повернулись і випустили людей, пообіцявши, що через два-три дні все-одно прийдуть і опечатають заклад, розповіла Анна Гера.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 16.01.2009 18:56
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися