Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Львівщина сигналізує Кабміну про небезпеку техногенних аварій, якщо гірничо-хімічним підприємствам не докинуть 45 млн. гривень

Львівська облдержадміністрація та Мінпромполітики домовились звернутися до Кабінету Міністрів з проханням додатково виділити гірничо-хімічним підприємствам Львівщини 45 млн. гривень зі стабілізаційного фонду Держбюджету на фінансування капітальних витрат на природоохоронні роботи.

 

Про це «Прес-Центр» повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

 

Як повідомили в прес-службі, 15 січня в облдержадміністрації відбулась нарада щодо розвитку гірничо-хімічних підприємств області. Її учасники, серед яких був, зокрема, і директор департаменту хімічної промисловості Мінпромполітики Володимир Мєшков, дійшли висновку, що 10 млн. гривень, передбачених в Держбюджеті на фінансування природоохоронних робіт на цих підприємствах, вкрай недостатньо.

 

Складна ситуація з фінансуванням діючих і недіючих підприємств гірничо-хімічної галузі Львівщини загрожує виникненням техногенно-екологічних проблем у регіоні, наголосили «Прес-Центру» в Державному управлінні охорони навколишнього природного середовища у Львівській області, представник якого також був присутній на нараді.

 

У тижневий термін гірничо-хімічні підприємства Львівщини мають інвентаризувати першочергові природоохоронні заходи для підтримання техногенно-екологічної безпеки на поточний рік, а також розрахувати вартість виконання цих заходів, зазначили в облуправлінні екології.

Категорія: Львів | Опубліковано: 16.01.2009 20:00
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися