Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Львівські податківці похвалилися, що зекономили державі 2,2 млн. грн. за рахунок викриття «податкових ям»

У 2008 році податкова служба Львівської області за рахунок викриття фірм-«податкових ям» зменшила предявлені до відшкодування суми податку на додану вартість (ПДВ) на 2,2 млн. гривень.

 

Про це «Прес-Центр» повідомили в прес-службі ДПА у Львівській області.

 

«Працівники податкової служби Львівщини викривають тих підприємців, які користуються «податковими ямами». По окремих субєктах господарювання Львівщини, які є «податковими ямами» визначено обсяги реальних втрат податку на додану вартість, порушено кримінальні справи, а по контрагентах — вигодонабувачах проведено документальні перевірки та складено акти про нікчемність правочинів», — сказано у повідомленні.

 

Крім економії на ПДВ, львівські податківці також за результатами відпрацювань донарахували недобросовісним підприємствам 2,3 млн. грн. ПДВ, застосували штрафні санкції на загальну суму 1,8 млн. грн.

 

За рахунок впровадження системи автоматизованого співставлення податкових зобов’язань та податкового кредиту у розрізі контрагентів в грудні минулого року платниками ПДВ задекларовано до сплати на 6,7 млн. грн. більше, ніж у відповідному періоді 2007 року, зазначили у прес-службі податкової області.

 

«Податкова яма» на жаргоні податківців — це суб’єкт господарської діяльності, який використовується іншими платниками для одержання «податкової вигоди» у вигляді ухилення від сплати податків, незаконного відшкодування ПДВ з бюджету.

Категорія: Львів | Опубліковано: 19.01.2009 14:11
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися