Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Проект бюджету Львівщини на 2009 рік успішно пройшов слухання в депутатських комісіях

Проект бюджету Львівської області на 2009 рік, хоч і з певними зауваженнями, але був підтриманий депутатами обласної ради.

 

Про це повідомив голова постійної комісії Львівської облради з питань бюджету та соціального розвитку Степан Давидяк, підсумовуючи бюджетні слухання, які відбувались у постійних комісіях упродовж минулого тижня, повідомила «Прес-Центр» прес-служба облради.

 

За словами Давидяка, обсяг доходів загального фонду обласного бюджету, згідно з проектом, становлять 555 млн. 153 тис. грн., загальний проект з врахуванням трансфертів і субвенцій — 2 млрд. 746 млн. грн.Видаткова частина становить 2 млрд. 785 млн. грн.

 

«У нас бюджет збалансований. Видатки більші з врахуванням перехідних залишків», — зазначив Давидяк.

 

«Якщо коротко охарактеризувати цей бюджет, то цей бюджет виживання, який в основному стосується захищених статей. Так він і виконуватиметься — спочатку фінансуватимуться захищені статті, а далі всі інші», — прокоментував він.

 

Голова бюджетної комісії повідомив, що на сесії 23 січня облрада збирається приймати обласний бюджет без врахування розшифрування видатків — бюджету інвестиційного розвитку та програм. Це мають намір зробити на наступній сесії у лютому.

Категорія: Львів | Опубліковано: 19.01.2009 14:53
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися