Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


У 2008 підприємства СЕЗ «Яворів» незаконно задекларували пільги на суму 0,5 млн. гривень

Підприємства СЕЗ «Яворів» (Львівська область) продовжують декларувати пільги, скасовані в Україні кілька років тому.

 

Як повідомили «Прес-Центр» у прес-службі ДПА у Львівській області, у 2008 році субєкти цієї спеціальної економічної зони незаконно задекларували пільги зі сплати податку на прибуток в сумі 0,5 млн. гривень.

 

До 2005 року, нагадаємо, для підприємств, зареєстрованих в українських СЕЗ, насправді було передбачено пільговий режим оподаткування з податку на прибуток на 5 років з моменту отримання першого прибутку. Проте у 2005 році законом про зміни до Держбюджету ці пільги були скасовані.

 

Тим не менше шість субєктів СЕЗ «Яворів», порушуючи закон, продовжували декларувати пільги з податку на прибуток, зазначили податківці. Так, у 2005 році вони задекларували пільги на суму 2,6 млн. грн., у 2006 р. — 1,9 млн. грн., у 2007 р. — 1,8 млн. грн.

 

Увесь цей час, йдеться у повідомленні, податкова вживала заходи для упередження неправомірного застосування пільгового режиму. Суми незаконно задекларованих пільг донараховано до бюджету із застосуванням фінансових санкцій. Матеріали перевірок по всіх підприємствах перебувають на розгляді у судах. По трьох підприємствах судові справи завершені на користь Яворівської ДПІ, в результаті чого забезпечено сплату до бюджету 2,2 млн. грн. податку на прибуток.

Категорія: Львів | Опубліковано: 23.01.2009 15:32
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися