Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Тендер на інвестора будівництва терміналу аеропорту «Львів» планують оголосити у березні

Міністерство транспорту у березні планує оголосити тендер на інвестора будівництва терміналу аеропорту «Львів».

 

Про це на брифінгу у Львові повідомив віце-прем’єр-міністр України Іван Васюник, передає «Presstime».

 

«На початку березня буде оголошено міжнародний інвестиційний конкурс на інвестора будівництва терміналу», — сказав він.

 

За його словами, орієнтовна кошторисна вартість проекту буде складати 100 млн. USD.

 

Васюник наголосив, що програма реконструкції аеропорту відбувається згідно графіку. «Бюджет України підтверджує свою спроможність фінансувати цей проект», — наголосив віце-прем’єр.

 

Нагадаємо, уряд планує виділити 684 млн. грн. на реконструкцію аеропорту. У 2009 році на реконструкцію злітно-посадкової смуги держава виділить 186 млн. грн., у 2010 – 286 млн. грн. та ще 200 млн. грн. у 2011 році.

 

У 2008 році Кабінет Міністрів виділив 68,4 млн. грн. на модернізацію міжнародного аеропорту «Львів». За ці кошти провели модернізацію світлосистеми, частково провели модернізацію злітної смуги, а також закупили обладнання для охорони, авіаційної безпеки.

22 лютого 2008 року Кабінет Міністрів України погодив концепцію Державної цільової програми розвитку аеропортів України до 2020 року. Реалізація концепції Державної цільової програми розвитку аеропортів дозволить довести стан аеропортів України до рівня міжнародних стандартів.

 

На початку листопада 2008-го Міжнародний аеропорт «Львів» оголосив повторний тендер на проектанта будівництва нового терміналу. Перемогла в тендері на проектанта терміналу голландська «Тебодін».

 

17 вересня 2008 р. ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» оголосило про початок тендеру на виготовлення проектної документації по будівництву аеровокзалу. Але цей тендер скасували за дорученням міністра транспорту та зв’язку як такий, що проведено без дотримання відповідної процедури та всупереч чинному законодавству.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 26.01.2009 12:43
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися