Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


У 2008 промислове виробництво на Львівщині непомітно зросло

У 2008 році приріст промислового виробництва у Львівській області склав 0,8%, що на 11,8% менше показника 2007-го року.

 

Про це «Прес-Центр» повідомили у Головному управлінні статистики у Львівській області.

 

У 2007 році промисловість в області зросла майже на 13%.

 

Минулого року, як повідомили в Облстаті, обсяг промислового виробництва збільшився в усіх основних видах промислової діяльності, крім підприємств добувної промисловості, з виробництва продуктів нафтоперероблення та машинобудування.

 

У добувній промисловості обсяг виробництва знизився на 3,3%. Скоротився видобуток вугілля, газу, нафти тощо.

 

На підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів випуск продукції збільшився на 6,4%.

 

У легкій промисловості обсяг виробництва проти 2007 року зріс на 2,3%. Нарощування вдалося досягнути за рахунок підприємств з виробництва шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів - випуск збільшився на 28,2%, тоді як на підприємствах текстильного виробництва, виробництва одягу, хутра та виробів з хутра відбулося зниження на 11,1%.

 

На підприємствах з оброблення деревини та виробництва виробів з деревини, крім меблів, випуск продукції збільшився на 5,6%.

 

На підприємствах целюлозно-паперового виробництва, видавничої діяльності темп приросту продукції у 2008 році становив 4,1%. Зокрема, підприємства з виробництва паперової маси, паперу, картону та виробів з них наростили випуск продукції на 1,4%, видавничої та поліграфічної діяльності, тиражування записаних носіїв інформації — на 18,0%.

 

На підприємствах з виробництва продуктів нафтоперероблення обсяг виробництва у 2008 році проти 2007 року скоротився на 19,5%.

 

У хімічній та нафтохімічній промисловості приріст виробництва склав 5,2%. Зокрема, на підприємствах хімічного виробництва випуск продукції зріс на 4,9%, на підприємствах з виробництва гумових та пластмасових виробів - на 5,0%.

 

На підприємствах з виробництва іншої неметалевої мінеральної продукції, зокрема цементу, бетону, обсяг виробництва зріс на 6,2%.

 

У машинобудуванні у 2008 році спостерігалось зниження промислового виробництва на 8,7% за рахунок підприємств з виробництва транспортних засобів та устатковання (зниження на 23,1%). Водночас підприємства з виробництва машин та устатковання наростили обсяги продукції на 6,3%, з виробництва електричного, електронного та оптичного устатковання — на 5,3%.

 

На підприємствах з виробництва та розподілення електроенергії обсяг виробництва зріс на 7,5%. Більше вироблено електроенергії, проте зменшилось виробництво теплоенергії.

 

У територіальному розрізі обсяг промислового виробництва зріс у 12 районах з 20 та у 5 містах області з 9. Найсуттєвіше перевищено обсяги виробництва 2007 року у Моршині (в 1,5 разу), Самборі та Стрию (в 1,3 разу), Буському та Пустомитівському районах (в 1,3 разу).

 

У Львові виробництво промислової продукції знизилося на 0,8%.

Категорія: Львів | Опубліковано: 26.01.2009 14:47
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися