Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


24 лютого Львів повторно проведе повторний земельний аукціон

Львівська міська рада оголосила повторний аукціон із продажу земельних ділянок у Львові, який відбудеться 24 лютого 2009 року.

 

Про це «Прес-Центр» повідомили у прес-службі міськради.

 

На земельні торги виставлені ті ж таки чотири ділянки, що й на аукціон, який повторно призначався на 20 січня, але не відбувся.

 

Зокрема, для продажу на аукціоні міськрада виставила три земельні ділянки – по вул. І. Величковського, 16-18, вул. Демнянській (Б) та вул. Ковельській, 108-а.

 

Стартова ціна першої ділянки становить трохи більше 662 тис. гривень, другої — понад 3,4 млн. грн., третьої — понад 1,1 млн. грн.

 

Мінімальна ціна продажу першої ділянки становить більше 3,9 млн. грн., другої — понад 13,8 млн. грн. Мінімальна ціна продажу третьої ділянки в оголошенні не вказано.

 

Також міськрада 24 лютого проведе повторний аукціон з продажу права оренди земельної ділянки по вулиці Липова Алея – вулиця Стуса. Стартова ціна ділянки — 9 млн. гривень.

 

«Численні звернення інвесторів стосовно інформації про аукціон свідчать про зацікавленість саме земельними ділянками промисловості, транспорту, звязку, енергетики, оборони та іншого призначення», — прокоментувала заступник начальника управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин ЛМР Ірина Гримак.

 

Аукціон відбудеться в сесійному залі Львівської міськради.

Категорія: Львів | Опубліковано: 27.01.2009 14:15
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися