Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Топ-менеджер ЛАЗу потрапив до лікарні

Директора «Львівських автобусних заводів» (ЛАЗ) Сергія Челяпіна сьогодні госпіталізували у лікарню швидкої допомоги у Львові, після того як він дав прес-конференцію з приводу ситуації на підприємстві.

 
Про це повідомив "Zaxid.net".
 

Як стало відомо, між 14 та 15 годиною Челяпіна з території заводу забрала карета швидкої допомоги у звязку з погіршенням стану здоровя. У лікарні директору поставили діагноз «гіпертонічний криз».

 

У другій половині дня Челяпін мав бути присутній на нараді губернатора Миколи Кмітя з керівниками силових структур області щодо ЛАЗу.

 

На прес-конференції, що відбулася зранку, директор заводу повідомив, що на «Львівських автобусних заводах» мають намір провести скорочення кадрів. «Потрібно провести скорочення працівників допоміжних служб, де працює 300-400 осіб, а також з числа інженерно-технічних робітників, де близько 400», — повідомив він.

 

«Рішення ми будемо приймати на основі даних начальників структурних підрозділів. Скорочення не зачепить робітників, що задіяні на основному виробництві», — додав топ-менеджер заводу.

 

За його словами, на підприємстві передбачено також запровадити відрядну форму оплати праці. 

 

Як повідомляв «Прес-Центр», наприкінці грудня 2008 року ЛАЗ розіслав усім працівникам сповіщення, що їх звільнено. Компанія пообіцяла укласти трудові контракти окремо з кожним працівником.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 27.01.2009 16:49
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися