Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Тимошенко хоче поговорити з Чуркіними про ЛАЗ

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко має намір зустрітися з російськими бізнесменами Ігорем та Олегом Чуркіними, щоб вирішити проблеми ЛАЗу, власниками якого вони є.

 

Про це повідомив голова Львівської облдержадміністрації Микола Кміть 27 січня на нараді з керівниками силових структур області щодо ситуації на заводі, передає «Zaxid.net».

 

За його словами, премєрка, так само як і Президент Віктор Ющенко уже ознайомлені з тим, що відбувається на львівському підприємстві.

 

Обласна влада у свою чергу, як розповів губернатор, має намір провести переговори з Чуркіними про можливий продаж ЛАЗу, якщо вони не мають змоги відновити на ньому виробництво.

 

«ЛАЗом зацікавився «Богдан», вони розмовляли із Чуркіними, ті, в свою чергу, відмовилися продавати підприємство, кажучи, що хочуть самі його розвивати», — сказав Кміть.

 

Кміть повідомив, що завтра зранку на ЛАЗ прийде його заступник Тарас Федак, щоб проконтролювати, чи зможуть працівники зайти на підприємство.

 

«Представник прокуратури під час сьогоднішньої наради повідомив, що прокуратура скасувала два накази про відправлення працівників у неоплачувану відпустку. Крім того, вирішується питання арешту 12 одиниць техніки, яка, за словами працівників, зараз є на заводі з метою її подальшого продажу та скерування грошей на виплату зарплати та часткової заборгованості Пенсійному фонду», - додав керівник області.

 

Нагадаємо, на «силовій нараді» у Миколи Кметя мав бути присутній директор ЛАЗу Сергій Челяпін, але через різке погіршення здоров’я він потрапив до лікарні.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 27.01.2009 17:37
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися