Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Львівська ОДА запропонувала Васюнику реконструювати дорогу до Євро-2012

Львівська облдержадміністрація звернулася до віце-прем’єр-міністра Івана Васюника з пропозицією включити до Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні Євро-2012 реконструкцію дороги Т-14-18 «Нижанковичі–Самбір–Дрогобич–Стрий», яка з’єднує автодорогу М-06 на ділянці від м. Стрия до м. Трускавець.

 

Про це «Прес-Центр» повідомила прес-служба Львівської ОДА.

 

Реконструкція вказаної дороги, як пояснив заступник губернатора Сергій Таратута, дозволить покращити транспортне сполучення під час єврочемпіонату та зробити його більш безпечним.

 

«До Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні Євро-2012 входять 12 готелів категорії 4-5 зірок, які розташовані у Трускавці. Сьогодні основне сполучення зі Львова до Трускавця здійснюється міжнародною автодорогою державного значення М-06 «Київ–Чоп» та автодорогою Т-14-02 від села Пісочна до міста Трускавець. Довжина останньої – 47 км, і ця дорога пролягає через щільно забудовані населені пункти, як-то Рудники, Криницю, Меденичі, Опори, Солонське, із значними перепадами рельєфу, що не забезпечує достатньої безпеки руху», — розповів він.

 

Перевагами 35-кілометрової дороги «Нижанковичі-Самбір-Дрогобич-Стрий», за словами Таратути, є менша на 12 км протяжність порівняно з дорогою «Пісочне-Трускавець», відсутність населених пунктів та незначні перепади рельєфу.

 

 

Категорія: Львів | Опубліковано: 28.01.2009 13:32
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися