Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


У 2009-му на Львівщині проведуть тотальну перевірку операторів грального бізнесу

В 2009 році у Львівській області перевірять всіх суб’єктів підприємницької діяльності, які працюють у сфері грального бізнесу.

 

Про це повідомив перший заступник губернатора області Валерій П’ятак на засіданні комісії з питань дотримання Ліцензійних умов при здійсненні господарської діяльності з організації та утримання тоталізаторів, гральних закладів 29 січня, повідомили «Прес-Центр» у прес-службі Львівської ОДА.

 

«Протягом 2009 року будуть перевірені всі суб’єкти господарської діяльності, особливо ті, що здійснюють діяльність у сільській місцевості», — сказав П’ятак.

 

«Для цього будуть створені робочі групи у складі спеціалістів облдержадміністрації, представництва Держкомпідприємництва України у Львівській області, державної податкової адміністрації, головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області», — додав він.

 

За його словами, на сьогодні підготовлено проект розпорядження голови облдержадміністрації «Про графік перевірок» на І півріччя 2009 року, яким планується здійснити перевірки 17 ліцензіатів. Затверджений графік перевірок буде розміщено на веб-сайті ЛОДА та на веб-сайті «Підприємництво Львівщини».

 

На території Львівщини у сфері грального бізнесу, за останніми даними, працюють 50 суб’єктів господарювання. Вони володіють 7541 торговими патентами (6683 патенти – у юридичних осіб та 858 — у фізичних).

 

 

Категорія: Львів | Опубліковано: 30.01.2009 15:08
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися