Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


У 2008 році операторам грального бізнесу на Львівщині анулювали 15 ліцензій

Протягом 2008 року рішенням комісії з питань дотримання Ліцензійних умов при здійсненні господарської діяльності з організації та утримання тоталізаторів, гральних закладів було анульовано 15 ліцензій суб’єктам господарювання.

 

Про це «Прес-Центр» повідомили в прес-службі Львівської ОДА, посилаючись на дані, озвучені на засіданні комісії 29 січня.

 

Підставою для анулювання стало виявлення порушень ліцензійних умов з боку операторів грального бізнесу та їх небажання ці порушення усунути.

 

Троє операторів на сьогодні оскаржують рішення комісії в судовому порядку.

 

У 2008-му комісія загалом провела 129 перевірок, в т.ч. 102 планові і 27 позапланових.

 

Під перевірки потрапили 27 ліцензіатів у містах Львів, Львів-Брюховичі, Новий Розділ, Стрий, Моршин, Червоноград, Самбір, Дрогобич, Трускавець та у Миколаївському, Жидачівському, Стрийському, Бродівському, Кам’янка-Бузькому, Радехівському, Сокальському, Жовківському, Городоцькому, Мостиському, Яворівському, Пустомитівському Самбірському, Буському, Дрогобицькому районах.

 

Водночас за минулий рік в області видали 11 ліцензій та 395 копій ліцензій на провадження господарської діяльності з організації та утримання тоталізаторів і гральних закладів.

 

На території Львівщини у сфері грального бізнесу, за останніми даними, працюють 50 суб’єктів господарювання. Вони володіють 7541 торговими патентами (6683 патенти – у юридичних осіб та 858 — у фізичних).

Категорія: Львів | Опубліковано: 30.01.2009 15:28
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися