Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Аеропорт «Львів» отримав землю під продовження злітно-посадкової смуги

ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» отримав у постійне користування земельну ділянку загальною площею 11,8747 га земель запасу Сокільницької сільської ради Пустомитівського району

 

Про це «Прес-Центр» з посиланням на заступника голови Львівської облдержадміністрації Сергія Таратуту повідомила прес-служба ЛОДА.

 

Ділянка передана на підставі проекту реконструкції Львівського аеропорту, який був затверджений губернатором 23 січня 2009 року (розпорядження № 31/0/5-09).

 

Таким чином уже найближчим часом можна буде розпочати підготовчі та земельні роботи з продовження злітно-посадкової смуги аеродрому на 700 м, що відповідатиме вимогам безпеки Міжнародної організації цивільної авіації, зазначив Таратута.

 

Окрім того, за його словами, облдержадміністрація приймає заяви від власників земельних паїв в с.Сокільники, що входять в межі розширення аеропорту, щодо їх продажу.

 

Найближчим часом на сесію Львівської міської ради буде винесене питання відведення земельних ділянок під продовження штучної злітно-посадкової смуги аеродрому, будівництво нового пасажирського терміналу та будівництво трансформаторної підстанції, що забезпечуватиме електропостачання реконструйованих об’єктів ДП «Міжнародний аеропорт «Львів».

Категорія: Львів | Опубліковано: 30.01.2009 16:05
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися