Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Губернатор Львівщини зустрівся з послом Єврокомісії Тейшлером

30 січня голова Львівської обласної державної адміністрації Микола Кміть провів офіційну зустріч із послом  Європейської Комісії в Україні та Білорусії Жозе Мануелем Пінту Тейшейром.

 

Як повідомила «Прес-Центр» прес-служба ЛОДА, сторони обговорили питання щодо підписання угоди про асоційоване членство України в Європейському союзі, економічну інтеграцію нашої держави у країни Європи та ситуацію із підписанням торгівельної угоди між Україною і ЄС.

 

За словами посла Єврокомісії, підписання угоди про асоційоване членство України ЄС можливе вже до кінця 2009 року, однак для цього нашій державі потрібно ухвалити ще низку законодавчих актів.

 

Водночас Микола Кміть наголосив, що Львівщина готова доєднатися до соціальних та економічних програм ЄС, а також до проектів, що мають на меті популяризацію НАТО.

 

Керівник області запросив європейські структури інвестувати у проекти, пов’язані із Євро-2012 (закцентувавши увагу на можливості входу на Львівщину світових готельних операторів).

 

Окрім цього, голова Львівської ОДА повідомив, що область має зацікавлення у проектах реконструкції історичної спадщини, зокрема давніх замків. На думку Миколи Кмітя, інвестиції, вкладені у відновлення архітектурної спадщини суттєво збільшили б потік туристів на Львівщину, а також могли б принести вигоду для самого інвестора, зважаючи на ухвалення закону про концесію.

 

Категорія: Львів | Опубліковано: 30.01.2009 17:53
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися