Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Кужель привезла львівським перевізникам новину, що у них вже нема підстав страйкувати

Кабінет Міністрів скасував постанову №1118, яка позбавляла підприємців-платників єдиного податку права бути платниками ПДВ, спровокувавши масові протести українських вантажоперевізників.

 

Про це повідомила голова Держкомпідприємництва Олександра Кужель при зустрічі з перевізниками у Львові.

 

«Вже є постанова Кабінету Міністрів, яка зупинила постанову №1118, проти якої вони (перевізники – ред.) страйкували», — розповіла Кужель журналістам.

 

Нову постанову за №45 уряд видав 28 січня 2009 року.

 

Тим не менше після цього, за словами перевізників, податкова продовжувала забирати у них свідоцтва платників ПДВ, посилаючись на те, що у них нема письмових документів, які б підтверджували скасування постанови №1118.

 

«Є доручення пана Буряка, голови податкової адміністрації, дуже серйозно карати кожного податківця, який не виконує постанови Кабінету Міністрів. На жаль, вчора я ще дізналася, що Львівська податкова, єдина із всієї України, мала окрему телеграму. Думаю, і губернатору треба звернути увагу на дисципліну в адміністрації», — додала Кужель.

 

Також Кужель повідомила, що звернеться до міністра закордонних справ Володимира Огризка, щоб той допоміг українським перевізникам з отриманням закордонних віз (перевізники поскаржились голові Держкомпідприємництва, що на сьогодні їм не видають віз).

 

За матеріалами «Presstime»

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 03.02.2009 15:35
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися