Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Львівським пташникам здалося, що їх хочуть знищити як галузь

У Львівській області склалися вкрай несприятливі умови для діяльності галузі птахівництва.

 

Про це повідомив голова правління Самбірської птахофабрики Андрій Городиський на засіданні комісії облради з питань розвитку села та АПК.

 

Як поінформувала «Прес-Центр» прес-служба ЛОР, на засіданні депутати розглянули звернення виробників птиці щодо тарифів на ветеринарне обслуговування.

 

Пташники скаржаться, що вони суттєво підвищились.

 

«Якщо в минулому році наша птахофабрика платила за ветеринарне обслуговування птиці в дозабійний і забійний періоди близько 2 копійок за голову птиці, то в цьому році така плата зросла до 6 копійок. Втричі», — підкреслив Городиський.

 

Начальник управління ветмедицини у Львівській області Богдан Куртяк пояснив зростання вартості послуг недофінансуванням управління з держбюджету: «Лише 70% заробітної плати виплачується з бюджету, а на 30% зарплати і на комунальні послуги управління має заробити самостійно. А ще з кінця минулого року змінилися нормативи, за якими обраховується плата за послуги. Тому так змінилися ціни на ветеринарні послуги».

 

Пташники, крім того, скаржаться на те, що інспекція з контролю за цінами забороняє їм підвищувати вартість продукції, попри зростання цін на енергоносії, корм, концентрати.

 

«Якщо до цього додати зростання курсу валют (а частину кормів й обладнання, та всі вакцини й медикаменти закуповуються за кордоном), відмову банків надавати пільгові кредити для сільськогосподарських товаровиробників та заборгованість держави по виплаті відсотків за раніше отримані кредити, то може скластися враження, що ведеться планомірна робота на знищення птахівництва як галузі на Львівщині», — додав Андрій Городиський.

 

Зрештою комісія рекомендувала представникам птахофабрик Львівщини, підписуючи угоди надання ветеринарних послуг з районними ветеринарними лікарнями, додавати до договору протокол розбіжностей щодо запропонованих умов та ціни. 

Категорія: Львів | Опубліковано: 17.02.2009 14:48
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися