Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Hilton приглядається до Львова

Мережа Hilton розглядає можливість входження на готельний ринок Львова.

 

Про це директор з розвитку готельної мережі Hilton у Східній Європі Магдалена Секутовська повідомила на зустрічі з міським головою Львова Андрієм Садовим.

 

«Готельний ринок Львова — надзвичайно привабливий і перспективний сектор, тому міжнародна готельна мережа «Хілтон» має бажання зайняти тут свою нішу», — сказала Секутовська, цитує прес-служба міськради.

 

За словами Секутовською, найперспективнішою нішею для себе Hilton вважає 3- та 4-зіркові готелі. У його мережі в таких категоріях працюють готелі під брендами Hilton Garden Inn та DoubleTree by Hilton.

 

Наразі представники компанії ведуть переговори з власниками  готельних проектів та земельних ділянок у Львові щодо можливого управління «Хілтоном» цими готелями в майбутньому.

 

«Сьогодні готельний ринок міста і регіону ще не освоєний міжнародними готельними компаніями, — коментує радник міського голови з готельного розвитку Іван Лунь. — Проведення у Львові Євро-2012  збільшує динаміку розвитку готельного сектору та робить його дедалі привабливішим для престижних іноземних готельних компаній. Прихід до Львова такої відомої готельної мережі як «Хілтон» — це тільки початок».

 

У мережу Hilton Hotels входять 2800 готелів у 76 країнах світу.

 

Hilton Hotels Corporation підпорядковані такі готельні бренди, як Conrad Hotels & Resorts, DoubleTree by Hilton, Embassy Suites Hotels, Hampton Innby Hilton, Hilton, Hilton Garden Inn, Homewood Suites by Hilton, The Waldorf Astoria Collection та Hilton Grand Vocations.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 06.04.2009 10:43
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися