Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


СБУ виявила незаконну оборудку з акціями «Львівської вугільної компанії»

Слідчий відділ УСБУ у Львівській області порушив кримінальну справу за фактом незаконного заволодіння акціями ВАТ «Львівська вугільна компанія».

 

Про це повідомила прес-служба УСБУ у Львівській області.

 

Незаконні дії з акціями «есбеушники» виявили, коли перевіряли, наскільки «чисто» відбувалась приватизація державного підприємства Центральна збагачувальна фабрика «Червоноградська», у процесі якої й була створена "Львівська вугільна компанія".

 

У ході перевірки оперативники встановили, що службовці ЗАТ «Львів...енерго» (прес-служба обласного управління СБУ вказує, що назву ЗАТ змінено) подали у Фонд держмайна неправдиві дані про фактичну частку коштів, внесених у статутний фонд ВАТ «Львівська вугільна компанія».

 

«За даними СБУ, посадовці ЗАТ «Львів...енерго» здійснили оборудку, завдяки якій незаконно отримали майже 50 млн. акцій вартістю 12 млн. грн. новоствореного ВАТ «Львівська вугільна компанія», — зазначено у повідомленні.

 

Відтак за фактом незаконного заволодіння чужим майном, шляхом зловживання службовим становищем посадовцями ЗАТ «Львів.......енерго», йдеться у повідомленні, слідчим відділом УСБУ у Львівській області порушено кримінальну справу за ст. 191 КК України.

 

Як відомо, "Львівська вугільна компанія" була створена у 2008 році. Її статутний фонд, згідно з умовами приватизації ЦЗФ «Червоноградська», складається з 305 млн. грн. і поділений між ЗАТ «Львівсистеменерго» (62,4221% акцій) та державою в особі Регіонального відділення ФДМУ по Львівській області (37,5779% акцій).

 

Нагадаємо також, що з листопада 2000 року ЦЗФ «Червоноградська», найбільша на Західній Україні фабрика зі збагачення вугілля, перебувала у довгостроковій (терміном на 15 років) оренді у «Львівсистеменерго».

 

 

«Прес-Центр»

 

Категорія: Львів | Опубліковано: 07.04.2009 17:39
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися