Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


У 2010-му Львівський аеропорт закриють на чотири місяці, щоб завершити реконструкцію

У березні-квітні 2010 року ДП «Міжнародний аеропорт «Львів» буде закритий на чотири місяці, щоб завершити реконструкцію аеродромної частини.

 

Про це сьогодні на прес-конференції повідомив міністр транспорту і зв’язку Йосип Вінський, передає «Zaxid.net». 

 

Львівський пасажиропотік на час завершального етапу реконструкції, за словами Вінського, буде перенесено на аеропорт в Івано-Франківську, а також за потреби - у Луцьку.

 

Вінський поінформував, що протягом 2009 року генеральний підрядник - компанія «Азовінтекст» та підрядник «Золоті Ворота» виконуватимуть роботи з реконструкції злітно-посадкової смуги з її продовженням на 800 метрів. «Це називається реконструкція, але в реальності буде збудована нова злітно-посадкова смуга, яка дозволить аеропорту приймати усі існуючі сьогодні літаки, у тому числі й боїнги», - зазначив міністр.

 

За його інформацією, у цьому році на реконструкцію аеропорту з державного бюджету буде витрачено 186,89 млн. грн. Ще близько 160 млн. грн. планується освоїти взимку для придбання сучасного технічного обладнання. Власне навесні після повної зупинки роботи аеропорту, буде робитися нове покриття смуг, монтуватися обладнання тощо. Загалом реконструкція аеродромної частини має завершитися не пізніше кінця 2010 року. Загальний обсяг інвестицій за два роки із державного бюджету - близько 700 млн. грн.

 

Вінський додав, що вибір компанії, яка буде реконструювати аеродромну частину аеропорту ґрунтувався на критеріях реалізації масштабних будівельних проектів і наявності у неї відповідної ресурсної бази. «Вибір був серед трьох компаній. І дві із них будуть працювати у цьому проекті. «Азовінтекс» будує стадіон у Львові. Робить це швидко і якісно. А компанія «Золоті Ворота» - чи не єдина в Україні, що має досвід будівництва злітно-посадкових смуг», - сказав міністр. Він додав, що компанії мають і достатні фінансові ресурси для реалізації проекту. «В умовах передбачено, що розриви у фінансуванні з бюджету для них не будуть лімітуючими. Компанії погодилися випереджати оплату на 60 днів», - сказав міністр.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 09.04.2009 16:20
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися