Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Підприємці «Секонд Хенду» вимагають забрати від них «Сихівську народну торгівлю»

У Львові підприємці ринку «Секонд Хенд» вимагають від міської влади змінити оператора ринкового збору, оскільки нинішній — ТзОВ «Сихівська народна торгівля» — не займається благоустроєм ринку.

 

Про це вони повідомили на прес-конференції сьогодні, передає «Вголос».

 

«Сихівська народна торгівля» за півтора року, будучи оператором і збираючи ринковий збір, і ще шалені гроші, по 7,50 грн. за комунальні послуги з людини, не спромоглася поставити навіть біотуалети», — обурюється підприємець Олег Демчук. — Люди за свої кошти це робили. Вони абсолютно нічого в упорядкування не вклали. Люди самі цим займаються».

 

«Ще раніше вони до нас лояльно ставилися, а зараз навіть починають погрожувати. Починають «травити» органи міліції», - додав він.

 

Як зазначив Володимир Сольський, який забезпечує юридичну підтримку сихівських торгівців «секондом», «Сихівська народна торгівля» вдається до збільшення розміру оплати за комунальні та інші послуги, не надаючи при цьому розрахунків та обгрунтування таких витрат.

 

Оператором ринкового збору «Сихівську народну торгівлю» було призначено рішенням виконкому Львівської міської ради. За словами підприємців, вони вже тривалий час намагаються добитися зміни цього оператора. За порадою міських чиновників навіть створили окремий суб’єкт господарювання ПП «Зубра стиль плюс», щоб самостійно зайнятись упорядкуванням території ринку, проте у тій же міській раді щоразу знаходять формальні причини, аби їм відмовити.

 

«За тим стоять інтереси. А ми тим часом кожен платить по 90-100 грн. за комунальні послуги і не отримуємо жодних умов», - поскаржився Олег Демчук.

 

Ринок «Секонд Хенд» розташований на Сихові, на ньому працюють 123 особи.

 

 

«Прес-Центр»

 

Категорія: Львів | Опубліковано: 21.04.2009 16:02
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися