Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


ЛАЗи відповіли на заяви прокуратури

Львівський автобусний стверджує, що регулярно інформує прокуратуру щодо стану заборгованості із виплати заробітної плати на підприємстві.

 

Як повідомляє прес-служба ЛАЗ, прокуратура також безпосередньо отримує заяви від працівників заводу, які отримали заборгованість (таких близько 500 осіб).

 

Відтак підприємство висловлює обурення недавньою заявою прокуратури м.Львова про те, що вона не отримувала від ТзОВ «ЛАЗи» офіційного підтвердження про те, що підприємство погашає заборгованість із зарплати своїм працівникам.

 

«Керівництво ЛАЗу обурено безпідставними заявами та висловлюваннями зі сторони прокуратури м.Львова в ЗМІ на свою адресу», — сказано у повідомленні прес-служби ЛАЗів.

 

Необгрунтованою називає підприємство також заяву прокуратури, нібито ЛАЗи не виконали зобов’язання погасити частину боргу по зарплаті за рахунок грошей, виручених від продажу автобусів, які були затримані правоохоронцями, і повернені під вказане зобов’язання.

 

«Щодо безпідставного затримання прокуратурою 11 лютого 2009 р. автобусів «А 191 FO», що належать «Київпастранс», після втручання керівництва підприємства були відправлені згідно контракту. ТзОВ «ЛАЗи» виплатило понад 5 млн. грн. заробітної плати, тому заяви з боку прокуратури щодо не виконання домовленостей є необґрунтованими», — повідомляє прес-служба ЛАЗів.

 

Прес-служба зазначає, що керівництво ЛАЗів працює над поверненням боргів в умовах тиску з боку працівників прокуратури: «Працівники Львівської міської та Сихівської районної прокуратури чинять тиск на посадових осіб Товариства: постійно тримають з ранку до ночі на допитах (часто необґрунтованих), погрожують та спонукають до невиконання своїх обов’язків. Надсилають бригади невідомих, підозрілих людей, які не мають відношення до правоохоронних і контролюючих органів, а також відповідних документів».

 

Зокрема, йдеться у повідомленні, 17 та 23 квітня 2009р працівник прокуратури Сихівського району, перевищивши свої повноваження, несанкціоновано провів на територію Львівського автобусного групу людей, які не мають жодного відношення до розслідування кримінальної справи. «Вони збирали інформацію по ділянкам землі та спорудах», — зауважує прес-служба підприємства.

 

Нагадаємо, за даними Львівської ОДА, заборгованість з виплати зарплати на ТзОВ «ЛАЗи» складає 5,5 млн. гривень. 

 

Як повідомлялося, 26 березня прокуратура Львова порушила кримінальну справу відносно директора ТзОВ «Львівські автобусні заводи» за умисну невиплату заробітної плати працівникам ТзОВ «Львівські автобусні заводи» (за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 175 КК України) та за умисне ухилення службовими особами підприємства сплачувати страхові внески на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, що призвело до фактичного ненадходження до Пенсійного фонду України коштів в особливо великих розмірах (за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 212-1 КК України).

 

Того ж дня за підозрою у вчиненні вказаних злочинів було затримано директора ТзОВ «Львівські автобусні заводи» Сергія Челяпіна.

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 27.04.2009 14:54
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися