Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Німці розроблять Львову транспортну стратегію

Консорціум німецьких компаній PTV AGVCDB GMBH переміг у конкурсі Львівської міськради і німецького банку KFW з розробки стратегії розвитку міського транспорту у Львові.

 

Про це «Прес-Центр» повідомили у прес-службі міської ради.

 

Угоду про співпрацю з німцями підпишуть у пятницю, 19 грудня.

 

Загалом на конкурс подали заявки три учасники. Крім згаданого консорціуму, проекторські послуги пропонували німецька Poyry Infra та іспанська Intecsa-Inavca.

 

Фінансування розробки стратегії здійснюватиметься за кошти гранту банку KFW в сумі 500 тис. EUR.

 

У стратегії має бути визначено проекти в сфері дорожньої інфраструктури, громадського та міського транспорту, управління транспортними потоками розвитку міського транспорту на 20 років.

 

Львівська влада сподівається, що завдяки стратегії розвитку міського транспорту вдасться впорядкувати рух в місті, визначити пріоритетні транспортні напрямки руху.

 

«Концепція має визначити пріоритетність та доступність обєктів. Відповідно, першочергове кредитування отримають ті об’єкти, які увійдуть в категорію «пріоритетні», - прокоментував результати конкурсу директор департаменту ЄВРО-2012 Львівської міськради Олег Засадний.

 

«Компанія (PTV AGVCDB GMBH. – «Прес-Центр») має величезний закордонний досвід подібних проектів, напрацьовану базу та те, що місто не витрачає жодних коштів на оплату послуг з розробки концепції, адже на це йдуть грантові кошти Урядового банку Німеччини KFW», - додав начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій міськради Сергій Кіраль.

 

Категорія: Львів | Опубліковано: 15.12.2008 16:01
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися