Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Економічні новини » Львів


Федак вмовив Садового купити в ЛАЗу тролейбус
Львівська міська рада погодилася купити у компанії «Львівські автобусні заводи» (ЛАЗ) один тролейбус, щоб підприємство могло погасити частину боргу із зарплати перед своїми працівниками.

 

Про це «Прес-Центр» повідомили із посиланням на заступника губернатора Львівщини Тараса Федака у прес-службі Львівської ОДА
 

Як розповів Федак на засіданні міжвідомчої комісії з урегулювання проблемних питань суб’єктів господарювання у сфері промисловості, міськрада погодилась купити тролейбус після тривалих переговорів за заниженою ціною – 1 млн. 125 тис. гривень.

 

«Я провів тривалі переговори з міським головою і знаю, що за таких умов Львів готовий прийняти вашу пропозицію», - сказав посадовець, звертаючись до директора ЛАЗу Сергія Челяпіна.

 

Раніше Львів відмовився купувати в ЛАЗу тролейбус, вважаючи ціну у 1 млн. 600 тис. грн., яку просив за нього завод, занадто високою (в міському бюджеті на його закупівлю передбачено тільки 1,5 млн. грн.). Відтак місто вирішило взяти машину Луцького автозаводу (ЛуАЗ) за 900 тис. грн.

 

Заборгованість «Львівських автобусних заводів» по зарплаті працівникам складає 6 642 тис. гривень.

 

Нагадаємо, ЛАЗ призупинив роботу, не маючи змоги виконувати поточні фінансові зобовязання та через борги із зарплати співробітникам.

Категорія: Львів | Опубліковано: 17.12.2008 14:15
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися