Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


СВІЖА ПРЕСА: Українців «нагріли» на газі

Фото: irvispress.ru

 

 

 
 
 
 
 
 
 
«Прес-Центр» пропонує Вашій увазі огляд львівської преси за вівторок, 13 січня 2009 р.

 

 

*


Як пише газета «Експрес», останнім часом чимало українців, які використовують газ для опалення, почали помічати, що нагріти помешкання до плюс 20 градусів практично неможливо. Деякі споживачі припускають: щоб економити газ, в нього щось підмішують.

 

За словами Віктора Білодіда, кандидата технічних наук, заввідділу ефективності енерговикористання та оптимізації енергоспоживання Інституту загальної енергетики НАН України, й справді були випадки, коли побутовий газ розбавляли різними домішками, наприклад, вуглекислим газом, або азотом, чи ще водяною пар. Такі дії є небезпечними і злочинними. «Вихід тут один — перевірити якість газу. Взяти пробу, віднести на експертизу і встановити його склад», — радить експерт.

(«Лічильник крутить, а тепла нема?», автор: Леся Ясинчук)

 

Газета також повідомляє, що європейські ревізори, які 12 січня перебували на Львівщині, залишилися задоволені роботою газовимірювального пункту в селі Дроздовичі, через який російський газ потрапляє транзитом до Польщі. «Для нас найважливіше було показати, що ми не крадемо газ», — прокоментував візит євроревізорів начальник газовимірювальної станції Ярослав Курило.

(«Обладнання не бреше», автори: Юлія Божок, Наталка Лотоцька)

 

*

 

Газета «Високий Замок» пише, що через кризу в Україні «стрибнули» ціни на ліки. За словами провізора однієї з львівських аптек, за останні кілька місяців імпортні ліки подорожчали до 50%. Деяки препаратів імпортного виробництва взагалі немає. Найважче знайти все необхідне сердечникам. «Люди часто скаржаться, що в різних аптеках різні ціни. Ми перевіряли аптечні заклади, на які були скарги, і з’ясовували, що накрутки тут у межах допустимої норми», — запевнив видання керівник Львівської обласної державної інспекції з контролю якості лікарських засобів Богдан Николайчук.

(«Від таких цін на ліки валідол не врятує...», автор: Олеся Пастернак)

 

*

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 13.01.2009 11:58
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися