Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


СВІЖА ПРЕСА: Бюджетні антирекорди

Фото: hiblogger.net

 

 

 
 
 
 
 
 
 
«Прес-Центр» пропонує Вашій увазі огляд львівської преси за четвер, 15 січня 2009 р.

 

*

 

Якщо раніше, до кризових явищ в економіці, українці погоджувалися на отримання «чорної» зарплати, ризикуючи переважно лише своєю майбутньою пенсією, то нині ситуація змінилася: роботодавці все частіше почали відмовляти працівникам у виплаті платні в «конвертах». Мовляв, не подобається — шукай іншу роботу, пише «Львівська газета».

 

Газета ставить запитання, яким чином людям вберегти себе від «кидалова» з боку роботодавців. І знаходить на нього очевидну відповідь: потрібно укладати трудову угоду.

(«Як забрати свої гроші», автор: Валентин Концевич)

 

Газета також повідомляє про звільнення директора «Музею народної архітектури та побуту «Шевченськівський гай» Івана Дуба. Підставою для звільнення стало те, що музей запізнився зі встановленням різдвяної шопки в центрі Львова. В міськраді це розцінили як грубе порушення трудового законодавства.

(«Поперли» через шопку», автор: Оксана Горак)

 

*

 

Газета «Високий замок» опублікувала інтервю з Петром Олійником, який у звязку зі звинуваченнями у корупції, пішов з посади заступника голови Секретаріату Президента, пропрацювавши на ній трохи більше місяця.

 

Своїм головним здобутком за час роботи в СП Олійник вважає обрання спікера Верховної Ради: «Я вдячний Президентові, який не перешкоджав цьому процесу. Що би там не говорили політичні брехуни, перед обранням Голови Верховної Ради у мене була розмова з Президентом — і він благословив цю річ».

(«Петро Олійник: «До моїх рук нічого не прилипало!»», розмовляв: Іван Фаріон)

 

*

 

Газета «Експрес» темою номера обрала наповнення державного бюджету.

 

Січень на гроші начебто був бідний завжди. Але цього року, як пише газета, бюджет поставив новий антирекорд — за першу декаду місяця до держбюджету надійшло лише 10% запланованого. А це означає, що держава не має грошей ні на зарплати бюджетникам, ні на стипендії студентам, ні на утримання шкіл, лікарень, дитячих будинків, інтернатів, армії, тюрем...

(«Грошей катма!», автор: Євгенія Романів)

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 15.01.2009 14:13
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися