Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


СВІЖА ПРЕСА: Пенсії запізнюються

Фото: belgazeta.by

 

 
 
 
 
 
 
 
 
«Прес-Центр» пропонує Вашій увазі огляд львівської преси за п’ятницю, 16 січня 2009 р.

 

*

 

Газета «Новий погляд» пише, що до Водогреща мешканці будинку на вулиці Костюшка, який рік тому був зруйнований вибухом, повернуться у свої помешкання. Ремонт будинку повністю завершено. «У кожній із пошкоджених квартир встановлено броньовані двері, постелено буковий паркет, повністю побілені приміщення. Всюди поставили нову сантехніку, облицювальну плитку, підведено тепло, газ, воду», — розповіла газеті голова Галицької районної адміністрації міста Ірина Маруняк.

(«У жителів з вулиці Костюшка новосілля», автор: Марія Шетеля)

 

Також газета згадує, що всього 50 років тому Європа практично не споживала російської нафти і газу. Розгалуженої магістральної труби від Сибіру аж до самої Франції не було на світовій карті. Ця енергетична сировина надходила до Європи з Африки і тільки у танкерах. У далеких 1960-х роках залізний змій діаметром у 48 дюймів лише зявлявся в усному проекті. А вже сьогодні ці магістралі, наповнені газпромівською сировиною, стали потужним важелем шантажу однією країною всього Старого світу.

(«Газові хроніки», автор: Юлія Басенко)

 

*

 

Газета «Експрес» повідомляє про черги у поштових відділеннях Львова. Пенсіонери переживають, що їм затримали виплату пенсії. У Пенсійному фонді та в «Укрпошті» виданню пояснили, що через свята довелося змістити графік виплати грошей на пару днів, і пообіцяли до 25 січня повністю розрахуватися зі старенькими.

(«А що з пенсіями?», автор: Оля Піліщук)

 

*

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 16.01.2009 11:54
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися