Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


СВІЖА ПРЕСА: Росія дала газу

Фото: neftegaz.ru

 

 
 
 
 
 
 
 
 
«Прес-Центр» пропонує Вашій увазі огляд львівської преси за вівторок, 20 січня 2009 р.

 

*

 

Підписання газової угоди між Україною та Росією, зрозуміло, сьогодні основна тема львівської преси.

 

Газету «Високий замок», як і решту ЗМІ, цікавить, за якою ж ціною Україна купуватиме газ. «Експерти припускають, — пише видання, — що Тимошенко погодилася на 360 доларів у першому кварталі з розрахунком, що купувати газ у Росії у цей період ми практично не будемо — мало б вистачити того, що є ще у газосховищах. А потім паливо мало б подешевшати. Насторожує той факт, що контракт підписали на десять років. А за цей час ситуація може кардинально змінитися, і ціни на нафту (а отже, і на газ) можуть зрости так само швидко, як і впали. Як тоді викручуватимемось?».

(«По скільки ж купуватимемо газ?», автор: Зіновія Воронович)

 

Газета «Експрес» публікує інтервю з новим керівником фракції НУНС у Верховній Раді Миколою Мартиненком. Зокрема, у Мартиненка запитали, чи правда, що на засіданні фракції 16 січня, на якому було обрано її нове керівництво, були тільки 26 осіб за необхідного кворуму 37 чоловік? «Усе було легітимно. Форма ухвалення рішень у фракції ніяк не регламентується. 42 підписи народних депутатів (при мінімально необхідних 37) на мою підтримку — це більш ніж переконливо, а саме рішення фракції офіційно зареєстрували в апараті ВР, після чого спікер зробив відповідне оголошення», — відповів той.

(«У НУНС — новий лідер», автор: Ірина Коваленко)

 

Газета також повідомляє, що більш як половина працівників у розвинених країнах не любить своєї роботи. Люди, маючи хорошу освіту і великий професійний досвід, не досягають чогось важливого на своїй роботі. Причина — відсутність мотивації. Працівники не відчувають ніякого емоційного зв’язку зі своїм підприємством і не зацікавлені в поліпшенні результатів на роботі. Ба більше, близько 20% працівників настільки ненавидять своє заняття, що «отруюють» робочу атмосферу для решти колег.

(«Від дзвінка до дзвінка», автор: Олена Кримова)

 

*

 

Газета «Суботня пошта» пише про подорожчання техогляду. Якщо ще торік за надання послуг при проведенні техогляду ДАІ потрібно було сплатити 81 грн. 40 коп., то цьогоріч уже 116 грн. Збільшено й суми податків із власників транспортних засобів (подекуди податок зріс у 5-6 разів — залежно від обєму двигуна).

(«Дорогий техогляд», автор: Ірина Цицак)

 

*

 

 

«Прес-Центр»

 

Категорія: Львів | Опубліковано: 20.01.2009 13:39
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися