Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


СВІЖА ПРЕСА: Секретаріат підставив Президента

Фото: 24.ua

Голові СП Віктору Балозі смішно

 

 
 
 
 
 
 
 
«Прес-Центр» пропонує Вашій увазі огляд львівської преси за четвер, 22 січня 2009 р.

 

*

 

Першошпальтова тема нинішнього числа «Високого замку» — вітальна листівка від Президента Віктора Ющенка судді-хабарнику Ігорю Зваричу.

 

Листівка надійшла на ім’я найвідомішого «засівальника» України 25 грудня 2008 року, через 23 дні після того, як СБУ і Генпрокуратура звинуватили його у хабарництві. «Зрозуміло, — йдеться у публікації, — що у Президента, який різко висловлювався про горе-суддю і навіть відзначив орденами тих, хто його взяв на гачок, не піднялась б рука послати Зваричу святкові віншування. Вочевидь, «ініціативу проявили» працівники його Секретаріату». Газета навіть припускає, що це зробили ненавмисне. Але в такому разі запитує «якщо такі «дрібниці» у СП упускають, то чи можуть там виконувати завдання більшого, державного значення?»

(«Ющенко — Зваричу: «Шановний Ігоре Степановичу...», автор: Іван Фаріон)

 

Газета також підхопила чутку про можливе звільнення губернатора Львівщини Миколи Кметя. «Від початку роботи Микола Кміть позиціонував себе як аполітичну особистість, не змінив він цієї лінії поведінки і в подальшому. Хоча, за задумом патронів Кметя, він мав би насамперед поліпшувати в області імідж Президента, а в перспективі опікуватися його виборчою кампанією. Та новий губернатор, схоже, не до кінця зрозумів поставлене завдання...», — пише «ВЗ».

(«Губернатор «на вильоті», автор: Юлія Ліщенко)

 

*

 

«Львівська газета» повідомляє, що за будівництвом стадіону до Євро-2012 у Львові можна буде спостерігати в режимі он-лайн. На баштових кранах, які працюють на будмайданчику, невдовзі встановлять веб-камери, які вестимуть в Інтернеті пряму трансляцію будівництва спортивної арени.

(«Стадіон у режимі он-лайн», автор: Олександр Сирцов)

 

*

 

У Львові можуть відновити практику подачі води лише 6 годин на добу, попереджає «Газета по-львівськи». І все через самих львів’ян. Мешканці міста заборгували десятки мільйонів гривень «Львівводоканалу», який, відповідно, не має грошей, щоб повністю розрахуватися з енергетиками.

 

«Щомісяця отримуємо попередження від ВАТ «Львівобленерго» про необхідність стовідсотково оплатити за спожиті енергоносії. Якщо львів’яни не розраховуватимуться, то енергетики відключать наші насосні станції. Відтак підприємство муситиме повернутися до скороченого графіка подачі води», — пояснює директор «Львівводоканалу» Мирослав Заплатинський.

(«Водоканал вибиває борги», автор: Дарія Скиба)

 

*

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 22.01.2009 13:37
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися