Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


СВІЖА ПРЕСА: Ринкова економіка

Фото: gazeta.lviv.ua

 

 
 
 
 
 
 
 
 
«Прес-Центр» пропонує Вашій увазі огляд львівської преси за вівторок, 27 січня 2009 р.

 

*

 

Газета «Суботня пошта» вийшла із заголовком «Неринкове здирство» на першій сторінці. У матеріалі йдеться про законопроект «Про місцеві податки і збори», який передбачає зміну способу нарахування податку для підприємців, які працюють на ринку, і як наслідок — грандіозне зростання податкового навантаження на торгівців. Львівська облдержадміністрація уже стала на захист дрібних бізнесменів: «Мені не зрозуміло, чим мотивувався Мінфін, коли пропонував такий законопроект, адже такі нововведення відразу вдарять по малому і середньому бізнесу», — сказав заступник губернатора Львівщини Ярослав Кашуба.

 

Тим часом на ринках уже думають, як уникнути нової системи оподаткування. «Що стосується мене, то я відразу переведу ТзОВ «Торговий центр «Привокзальний» зі статусу ринку в статус торгового центру. Тоді павільйони стануть магазинами, підприємці перейдуть на єдиний податок і держава взагалі нічого не отримає», — поділився своїми ідеями директор «Привокзального» Володимир Костик.

(«Неринкове здирство», автор: Ірина Залецька)

 

*

 

«Бюджет проїдання» — так дружно «охрестили» і депутати, і чиновники бюджет Львівської області на 2009 рік, пише газета «Високий замок».

 

Крім того, бюджет орієнтований на економію коштів. Так, в ньому суттєво «обрізано» фінансування проведення святкових заходів, фестивалів і конкурсів, представницьких видатків, друкування поліграфічної продукції. Призупинять купівлю за кошти місцевих бюджетів автотранспорту, меблів, ноутбуків, побутової техніки, проведення ремонтів приміщень, обмежать видатки місцевих бюджетів на транспорт, зв’язок, представницькі витрати, відрядження за кордон тощо.

(«Бюджет проїдання» прийняли для виживання», автор: Юлія Ліщенко)

 

*

 

Газета «Експрес» радить львів’янам запасатися водою. Бо через борги енергетики можуть відімкнути електропостачання «Львівводоканалу», а відтак комунальне підприємство не зможе «качати» воду в міські квартири. «З семи мільйонів ми вже сплатили, — розповідає прес-секретар «Львівводоканалу» Уляна Горбата. — Розраховуватися з енергетиками почали ще минулого тижня. Треба зважити й на те, що мешканці починають платити за воду переважно після 20-х чисел місяця. До того ж рівень проплати нині низький – на рівні 70-80 відсотків. Сподіваємося на толерантність «Львівобленерго». До кінця січня ми борг сплатимо».

(«Запасайтеся водою», автор: Наталка Лотоцька)

 

*

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 27.01.2009 13:48
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися