Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


СВІЖА ПРЕСА: Садовий роздав львів’янам квартири

Фото: zik.com.ua

 

 
 
 
 
 
 
 
 
«Прес-Центр» пропонує Вашій увазі огляд львівської преси за середу, 28 січня 2009 р.

 

*

 

Газета «Високий замок» із захопленням пише, як вчора чотирнадцять львівських сімей отримали від мера Львова Андрія Садового ключі від нового помешкання у житловому комплексі на вулиці Гетьмана Полуботка. Удача усміхнулася вісьмом сім’ям із аварійних будинків та шістьом черговикам міськради. Останні стояли у черзі за своїми законними квадратними метрами з 60-х років минулого століття. Всього на житловій черзі у Львівській міськраді на сьогодні стоять 32 000 осіб.

(«Стояли у черзі з хрущовських часів», автор: Ольга Масна)

 

Також газета вирішила зясувати, скільки Західна Україна видобуває власного газу, куди його використовує, і чи могла б себе у ньому забезпечити.

 

І зясувала, що у 2008 р., зокрема, у Львівській області видобувають приблизно 1 млрд. куб. м газу при споживанні на рівні 1,9 млрд. «кубів». «Приблизно 80 відсотків із видобутого у західному регіоні газу йде до місцевого споживача. Левова частка видобутку (також 80 відсотків) припадає на Львівщину», — повідомив начальник газопромислового управління «Львівгазвидобування» Олександр Сендега.

 

Потреби населення власним газом Львівщина може забезпечити, але для промисловості потрібно його докуповувати, додав Роман Дідусь, голова депутатської комісії з питань ПЕК облради,.

(«Колись своїм газом ми всю Москву обігрівали...», автор: Ольга Читайло)

 

*

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 28.01.2009 10:19
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися