Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


СВІЖА ПРЕСА: Жертви експерименту

Фото: icompas.ru

 

 
 
 
 
 
 
 
 
«Прес-Центр» пропонує Вашій увазі огляд львівської преси за четвер, 29 січня 2009 р.

 

*

 

Губернатор Львівщини має намір провести на Галичині експеримент щодо зміни адміністративного устрою — удвічі скоротити кількість сільрад, пише «Львівська газета».

 

Через надмірну розробленість робота сільрад неефективна, в багатьох сільрадах навіть не вистачає коштів на зарплату їхнім працівникам, не кажучи вже про виконання якихось програм.

 

На укрупненні сільських рад губернатор Микола Кміть розраховує заощадити 100-150 млн. грн.

(«Кміть хоче скоротити сільради», автор: Олександр Сирцов)

 

*

 

Газета «Ратуша» пише, що міська влада не хоче підтримати ідею Львівської залізниці зі спорудження під Приміським вокзалом підземного міжнародного залізничного вокзалу. Головний інженер залізниці Володимир Кисельов запевняє, що це буде унікальний проект, який зробить Львів ще більш європейським. Плюс місто отримає значні інвестиції та 3000 робочих місць.

(«Стоп-кран для Львівського вокзалу», автор: Ірина Юзик)

 

*

 

Газета «Високий замок» пише, що з 1 лютого у львівських школах офіційно зросте вартість харчування. Фактично ціни підняли ще минулого тижня. За шкільні обіди діти платитимуть на 50-60 копійок дорожче. Відтак видання з’ясовує, чи зміниться після подорожчання харчування асортимент страв у шкільних їдальнях, що зазвичай купують учні на перервах і чи вистачає їм грошей на харчування.

(«Чому діти відмовляються їсти у школі?», автор: Сюзанна Бобкова)

 

*

 

«Газета по-львівськи» закликає терміново купувати житло. Якщо є гроші.

 

«Покупці житла, котрі мають у «панчосі» кількадесят тисяч доларів, — пише видання, — зараз нечасті гості на ринку житла. Змордовані кредитами і фінансовою кризою власники помешкань просто-таки полюють на них. Песимісти пророкують різкий обвал цін на львівські квартири ближче до весни. Рієлтери ж обережніші у своїх прогнозах: мовляв, ніхто не віддаватиме своїх «квадратів» задурно. Дехто з маклерів узагалі уникає коментарів – аби не баламутити ринку».

(«Налітай, житло дешевшає!», автор: Ірина Смертига)

 

*

 

 

«Прес-Центр»

Категорія: Львів | Опубліковано: 29.01.2009 13:13
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися