Меню

Розділи новин

Пошук
Публікації

Головна » Статті » Новини мас-медіа » Львів


Львівський журнал «Просто Неба» прийняли до Міжнародної асоціації вуличних видань
Фрагмент обкладинки "Просто Неба"
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Львівський соціокультурний журнал «Просто Неба» прийняли до Міжнародної асоціації вуличних видань (INSP).

 

Про це випусковий редактор «Просто Неба» Мар’яна Соха повідомила на презентації чергового, 4-го, номера журналу у пятницю.

 

INSP об’єднує вуличні видання по усьому світу з метою створення робочих місць для людей, які позбавлені житла. На сьогодні до асоціації входять понад 100 вуличних газет і журналів у приблизно 40 країнах світу.

 

«Минулого тижня, у середу, ми отримали сповіщення, що нас прийняли до асоціації. У травні на щорічній конференції INSP нас офіційно представлять як нового члена організації», — сказала у коментарі «Прес-Центру» Мар’яна Соха.

 

За її словами, проект «Просто Неба» власне зародився після того, як вона відвідала одну з конференцій INSP.

 

Участь у цій асоціації відкриває для львівського журналу можливість обмінюватися матеріалами з іншими виданнями, що входять до неї, зазначила редактор.

 

На презентації свіжого числа «Просто Неба» його команда також повідомила, що журнал змінив свій дизайн, за рахунок чого, вважають, став більш насиченим.

 

Журнал «Просто Неба» заснований ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя», що займається реінтеграцією безпритульних громадян у суспільство. Перший номер видання вийшов у травні 2008 року. Журнал висвітлює соціальні та культурні питання, проблеми безпритульності, пропагує ідею солідарності та взаємодопомоги тощо.

 

До розповсюдження журналу задіяні безпритульні, які отримують половину виручки з кожного проданого примірника. Коштує журнал 4 гривні.

 

  

Обкладинка 4-го номера журналу «Просто Неба»

Категорія: Львів | Опубліковано: 23.03.2009 12:14
Ключові слова:Усього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
©2008-2012 Прес-Центр
Використовуючи матеріали з "Прес-Центру" не забувайте на нас посилатися